Zapowiedź

Najbliższego miotu Amerykańskiego Owczarka Miniaturowego spodziewamy się w pierwszej połowie sierpnia 2024. Będzie to ponowny miot tej pary. Poprzednio Ci rodzice dali wspaniałe szczenięta realizujące się w sporcie jak również w życiu domowym – zapraszam do kontaktu!

GCh Ch JChPL Zw. Klubu 22, Zw.PL 21, Pomerania Winner Moonbaby’s DREAMS COME TRUE CHARLIE

CH PL, JCH PL Moonbaby’s CANDY GIRL ZOE

Pamiętnik

edit: wszystkie szczenięta mieszkają już ze swoimi rodzinami;)

21.08.2022 przyszedł na świat miot, którego rodzicami zostały nasze psy CH JCh Moonbaby’s CANDY GIRL ZOE  i CH JCh PLWinner 2021 Zwycięzca Pomorza Moonbaby’s DREAMS COME TRUE CHARLIE

Oboje rodzice zostali przebadani pod kątem genetycznym, posiadają certyfikaty badań oczu, przebadani pod kątem dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz coroczne badanie tarczycy . Równie ważne jak kwestie zdrowotne i eksterier są dla nas cechy charakteru, aby przyszli nabywcy otrzymali od nas wspaniałe gotowe do oszlifowania diamenty. W tym celu dopełnimy wszelkich starań przy wspieraniu rozwoju fizycznego i psychicznego oraz wychowania naszych szczeniąt. Poznamy je najlepiej, jak to tylko możliwe, abyśmy mogli dopasować szczenię do do Waszej rodziny.

Z tej pary spodziewamy się szczeniąt o umiarkowanym temperamencie – choć czas pokaże:-)

Jeżeli jesteście sympatyczną, aktywną rodziną, marzycie o miniaturowym owczarku amerykańskim, który dopełni Wasz dom miłością, a Wasza decyzja jest dobrze przemyślana – zapraszam serdecznie do kontaktu.

GCh Ch JChPL Zw. Klubu 22, Zw.PL 21, Pomerania Winner Moonbaby’s DREAMS COME TRUE CHARLIE

CH PL, JCH PL Moonbaby’s CANDY GIRL ZOE

Rebel Wind SHOUTING SERGEANT

Rebel Wind SIG SAUER

Rebel Wind SEMPER FI

Rebel Wind SQUIB LOAD